1. Benefiční country bál

1. Benefiční country bál je za námi a my jsme moc rádi, že se tak vydařil :-) Všichni jsme s napětím čekali, jestli první ročník country zábavy lidi zaujme. A byli jsme opravdu potěšeni, že se sešla spousta příznivců jak místních, tak i z okolních obcí a celý večer panovala v Dělnickém domě skvělá atmosféra. 

Hudba v podání OK COUNTRY z Valašského Meziříčí byla úžasná, na parketě bylo stále plno a lidé seděli, jen pokud hudební bloky vystřídal zábavný program. Tanečníci ze skupiny STOPAŘI předvedli skupinové country tance a na parketu se k nim poté mohli přidat i návštěvníci a některé z kroků se naučit. V rytmu ohnivého flamenca se vlnila děvčata z tanečního dua LAS ISIDRAS a Jirka "Vlče" Martínek předvedl show se svými biči a kolty. Nechyběly ani soutěže a program utekl jako voda. Celým večerem prováděl výborný moredátor Luki Lukeš.

Vyvrcholením večera byla tombola, ve které se sešlo více než 300 krásných cen, mezi jinými fotoaparát, DVD přehrávač, šperky, mobilní telefony a řada dalších. Velké poděkování patří sponzorům, kteří nám ceny věnovali - Niko & Baxer, chráněná dílna Chrpa Krnov, Mironet Computers, Jezdecké šperky Poukar, MSV Metal kovárna, REGE Reklama, město Studénka, Pars komponenty, Western klub Suchdol nad Odrou, Hypoteční banka, AHA tisk, 4 EVER a další.

Děkujeme také děvčatům z Western klubu Suchdol nad Odrou, které s námi country bál organizovaly i všem ostatním, kteří se podíeli na přípravě.

Výtěžek z celé akce je věnován na rozvoj aktivit pro děti na Jarošově statku, konkrétně bychom rádi upravili prostor uvnitř jedné z budov jako malou krytou jízdárnu, aby se děti aktivitám se zvířátky mohly věnovat i v deštivém a zimním období.

Děkujeme vám všem, kteří jste přišli strávit s námi příjemný večer a zároveň tím pomohli dobré věci. Těšíme se na příští ročník :-)

Pár fotografií z country bálu: