Zookoutek

ZOOKOUTEK

KDY?

Aktivita probíhá 1x za 14 dní vždy v NEDĚLI od 14:00 do 15:00 hod.
Nejbližší termín bude vždy uveden v kalendáři na našich webových stránkách. Účastnit se můžete pravidelně nebo dle možností občas.

 

Na každý termín je potřeba potvrdit účast zvlášť. Vybraný termín setkání, kterého se chcete zúčastnit, je tedy třeba si dopředu zarezervovat zasláním mailu na adresu petra.kotlarova@post.cz

 

CO TO JE?

Tato aktivita je určena přednostně handicapovaným dětem (bez omezení věku) a jejich nejbližším rodinným příslušníkům. Hlavním cílem je umožnit dětem kontakt s drobnými zvířátky a posléze i poníky na statku. Kontakt se zvířaty příznivě působí na fyzické i psychické zdraví člověka a posiluje tak jeho duševní rovnováhu. Mazlením se zvířaty nebo jen obyčejnou jednoduchou péčí o ně tak děti zdokonalují svou hrubou i jemnou motoriku, rozvíjí své empatické a sociální cítění, lépe se jim také orientuje v prostoru i čase. Pravidelný kontakt se zvířaty je navíc podněcuje k větší komunikaci nejen se zvířetem, ale i s okolním světem. 

CENA ZA 1 SETKÁNÍ: 130 Kč
Platí se hotově před zahájením aktivity. Prosíme, mějte připravenu přesnou částku.

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Při první návštěvě je potřeba vyplnit přihlášku.     

 

Přihláška ke stažení

 

Pro urychlení je dobré přihlášku vyplnit předem a přinést s sebou, nebo zaslat podepsanou mailem na jarosuvstatek@seznam.cz.

 

 

Těšíme se na setkání :)